K2 Listing

واگویه، گزارش تصویری بازدید دکتر احمد رمضانپور از کارخانه ایران برک

محمدحسن عاقل منش گفت: مجمع خیرین سلامت استان گیلان یکی از تشکل هایی است که در جهت رفع مشکلات و تنگناهای بخش بهداشت، درمان و سلامت استان تلاش می کند و می کوشد تا گوشه ای از کار را در حد توان و امکانات خود بر عهده گیرد.

واگویه،  عضو مجمع خیرین سلامت استان گیلان در ادامه افزود: این مجمع با هدف تحکیم، توسعه و اشاعه هدفمند نیات و اعمال نوعدوستانه، خداپسندانه و خیرخواهانه نیکوکاران، همگرایی و انسجام سازمانی، هم افزایی مدیریتی نیروها، امکانات و منابع مالی درجهت خدمت رسانی خیریه شخصیتهای نیک اندیش در بخش بهداشت و درمان تشکیل و تاسیس شده است.
وی ادامه داد: مجمع یاد شده به عنوان یک موسسه غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی فعالیت می کند.
عاقل منش سپس تاکید کرد: شناسایی خیرین، موسسات و سازمانهای خیریه و همچنین مردم و شهروندان نیکونهاد و بسیج امکانات و نیروها درجهت جذب، تعامل و برنامه ریزی برای هدایت منابع به بخش بهداشت و درمان متناسب با نیات خیران و نیاز بخش بهداشت و سلامت مورد نظر همه اعضای هیات مدیره است.
این عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان با تاکید بر اقدامات مثبت، موثر و متعدد این مجمع در رشت و شهرستانهای مختلف استان اضافه کرد: همه تلاش ما این است که بتوانیم به سهم خود وظیفه مان را در جهت بهبود شرایط درمانی در استان فراهم آوریم.
وی افزود: پروژه های بسیاری در شهرهای مختلف تعریف و اجرایی شده و اقدامات متعددی در طول سالهای گذشته به وسیله مجمع به انجام رسیده است که هر یک در جای خود ارزشمند و مفید هستند.
محمدحسن عاقل منش همچنین به اجرای بسیاری از پروژه های بهداشتی – درمانی به وسیله این مجمع اشاره کرد و گفت: پروژه های بسیاری به وسیله خیران و نیکوکاران در رشت و در برخی از بخشها و شهرهای گیلان آغاز شده، در دست اجرا بوده و یا کاملاً اجرایی گردیده اند که این پروژه ها عبارتند از:
– مرکز جامع سلامت رشتیان با یکهزار و ۱۴۰ مترمربع زیربنا در رشت
– همراه سرای بیمارستان رازی رشت در ۶۰۰ مترمربع زیربنا
– فضای فیزیکی ccu بیمارستان رازی رشت با ۲۵۰ مترمربع زیربنا
– بخش جراحی و کلاس درس بیمارستان رازی رشت با ۲۰۰ مترمربع زیربنا
– بخش غدد و روماتولوژی بیمارستان رازی رشت با ۳۵۰ مترمربع زیربنا
– بخش شیمی درمانی بیمارستان رازی رشت با ۳۵۰ مترمربع زیربنا
– بخش جراحی عروق و قفسه سینه بیمارستان رازی رشت با ۷۹۶ متدمربع زیربنا و ۳۰ تخت بستری
– بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان پورسینای رشت در ۳۰۰ مترمربع زیربنا
– مرکز تصویربرداری و پاویون رزیدنتهای بیمارستان پورسینای رشت در ۲۴۰ مترمربع زیربنا
– مرکز جامع سلامت شبانه روزی چابکسر با دو هزار و ۱۴۲ مترمربع زیربنا
– مرکز جامع سلامت شماره ۲ خمام با ۴۰۰ مترمربع زیربنا
– درمانگاه تخصصی بیمارستان سیدالشهدای لاهیجان در ۲۷۵ مترمربع زیربنا
– مرکز جامع سلامت هادیان سلیقه دار بندرانزلی در ۳۰۰ مترمربع زیربنا
– مرکز جامع سلامت شماره ۲ سنگر با ۱۵۰ مترمربع زیربنا
– درمانگاه تخصصی قلب و عروق بیمارستان غدیر سیاهکل با ۶۰ مترمربع زیربنا
– مرکز جامع سلامت کلاچای با ۳۳۶ مترمربع زیربنا
– خانه بهداشت شیرکوه رودبار با ۷۲ مترمربع زیربنا
– مرکز دیالیز رودسر با ۸۵۰ مترمربع زیربنا و ۳۲ تخت دیالیز
– خانه بهداشت آسیابر سیاهکل با ۱۲۰ مترمربع زیربنا
– بخش icu بیمارستان شهید انصاری رودسر با ۳۵۰ مترمربع زیربنا
– خانه بهداشت شالکوه رشت با ۶۸ مترمربع زیربنا
وی در ادامه خاطر نشان کرد: نیکوکاران و خیران در داخل و خارج کشور با این مجمع همکاری می کنند و با کمکهای داخلی و استانی، خارج استان و حتی کمکهای ارزی خارج از کشور زمینه های فعالیت خیرخواهانه را در بخش بهداشتی و درمانی فراهم می کنند.

((روی عکس کلیک کنید))

عاقل منش سپس به تلاشها و دلسوزی دکتر حسن بهبودی رئیس هیأت مدیره، دکتر کیانوش کوچکی نژاد مدیر عامل و دیگر اعضای محترم هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان و نقش ارزنده ای که در جمع آوری و هدایت این کمک داشته و دارند، اشاره کرد و این تلاشها را ارج نهاد و گفت: بدون شک اگر این دلسوزی و علاقه مندی وجود نداشت بسیاری از اقدامات انجام شده و در دست اجرا محقق نمی شود.
او در ادامه تاکید کرد که به هیچوجه نمی توان از خیرین و انسانهای نوعدوستی که با این مجمع در جهت ارتقای امکانات بهداشتی و درمانی استان همکاری می کنند، به نحو شایسته از تک تک آنها قدردانی کرد اما همین قدر اشاره کنم که یکی از خیرین شاخص که با مجمع خیرین سلامت همیشه همراه بوده جناب آقای دکتر حسین همتی استاد محترم دانشگاه و فوق تخصص جراحی عروق هستند که بسیاری از پروژه ها به همت ایشان و خانواده محترم ایشان کلید خورده و حتی در زمان مقابله به ویروس خطرناک کرونا کمکهای شایان توجهی را علاوه بر همه فعالیتها و خدمات گذشته با مجمع داشته اند.
عاقل منش اظهار کرد: در همینجا فرصت را غنیمت شمرده از همه افراد و اشخاص انساندوست و نیکوکار همراه و همگام مجمع خیرین سلامت استان گیلان قدردانی و تجلیل می کنیم و امیدواریم همکاری آنها با این تشکیلات روز به روز گسترده تر و عمیق تر گردد.
این عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت سپس گفت: پس از انتشار خبر شیوع ویروس کرونا کمکهای داخلی و خارجی نیز به این مجمع تداوم یافت مثلاً برای نمونه می توان از کمکهایی از کشورهای کانادا، اتریش و آلمان در حدود ۱۵۰ میلیون تومان در این ایام اشاره کرد که به صورت نقدی به حساب مجمع واریز شده است.
وی ادامه داد: با اعلام خبر شیوع ویروس کرونا در کشور و به ویژه استان گیلان از اسفند ماه ۱۳۹۸ فعالیت مجمع خیرین سلامت استان گیلان گسترش، توسعه و افزایش یافته است.
محمدحسن عاقل منش به خبرنگاران عنوان کرد و گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا این مجمع به سهم خود به یاری مردم و شبکه بهداشت و درمان استان شتافته و هر کاری که از دستش بر می آمده را پیگیری و اجرا کرده است.
عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان افزود: از ابتدای شیوع ویروس این مجمع با اطلاع رسانی به مردم شریف و خونگرم گیلان تلاش کرد نیازهای بیمارستانها، درمانگاه ها، مراکز درمانی و شبکه های به اشت و درمان استان را به ماسک، لباس و تجهیزات حفاظتی برای همگان تشدیح کند و برای ادامه مبارزه با کرونا نیازهای مادی و معنوی همشهریان و هم استانی های گرامی را مورد توجه قرار دهد.
وی افزود: ما به هموطنان عزیز تامین نیازهای موجود را اعلام‌ نموده و خاطر نشان کردیم درجهت جمع آوری کمکهای مردمی‌ واریز کمکهای مادی به
شماره کارت: ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۶۲۷۰۰ و شماره حساب ۶۹۸۷۰۱۸۴۷ به نام مجمع خیرین سلامت گیلان قابل انجام است.

((روی عکس کلیک کنید))

عاقل منش تاکید کرد: همچنین مدیرعامل گرامی و اعضای محترم هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان با انجام بازدیدهای میدانی خود از بیمارستانهای مختلف استان با نیازسنجی اقدام به تامین بخشی از نیازهای آنها نموده و این کمکها به مرور به بیمارستان استان عرضه شده است.
عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان سپس ادامه داد: در طول دوران شیوع ویروس کرونا در استان این مجمع تاکنون به سهم خود اقداماتی برای کمک به حافظان سلامت جامعه در استان انجام داده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– اهدای ۱۶ دستگاه کمک تنفسی cpap برای استفاده بیماران کرونایی به بیمارستان رازی رشت
– اهدای یک دستگاه اکوکاردیوگرافی به بیمارستان رازی رشت
– فراهم کردن پانسیونهایی برای استفاده گروه های درمانی داوطلب استانهای دیگر که می خواهند در گیلان فعالیت کنند، با همکاری اداره کل بهزیستی استان
– اهدای یک دستگاه رادیولوژی پرتابل به بیمارستان قرنطینه رازی رشت
– اهدای ۱۸ دستگاه کپسول اکسیژن و مانومتر برای بیماران کرونایی به بیمارستان قرنطینه رازی رشت
– اهدای یک دستگاه ماشین “بیماربر” الکتریکی و برقی به بیمارستان رازی رشت
– اهدای هشت هزار ماسک برای مراکز درمانی درگیر لا ویروس و بیماری کرونا
– اهدای ۹ هزار بطری آبمعدنی به بیمارستان قرنطینه رازی رشت
– ارسال روزانه ۲۰۰ پرس غذا و میوه برای بیمارستان قرنطینه رازی رشت
– اهدای بسته های بهداشتی حفاظت شخصی به کادر بهداشتی و درمانی مستقر در مراکز جامع سلامت شهر رشت در تعطیلات نوروز امسال
– اهدای لوازم حفاظت فردی(گان، دستکش، ماسک و عینک محافظ چشم) برای تیمهای روانشناسی و مددکاری مستقر در اقامتگاه قرنطینه پس از درمان بیماران کرونایی
و…

محمدحسن عاقل منش همچنین در ادامه با قدردانی از همه نیکوکاران، شهروندان متعهد و قدرشناس، همه کسانی که یار و یاور این مجمع هستند، گفت: بخشی از کمکها حتی از استانهای دیگر در اختیار این مجمع قرار می گیرد که برای نمونه می توانم به اهدای یکهزار و ۶۰۰ لباس یکسره پزشکی اشاره کنم که به وسیله شرکت نیشکر هفت تپه اهدا شده و برای توزیع در مراکز درمانی استان در اختیار مجمع قرار گرفته است و همچنین ملزومات حفاظت شخصی پزشکان خیر اصفهانی در اختیار این مجمع قرار گرفته که بین تیم پزشکی استان در جهت استفاده در برابر خطرهای ابتلا توزیع شده است و دیگر اینکه می توان از اهدای لوازم حفاظت فردی (گان ویژه اطاق ایزوله، دستکش، ماسک، شیلد صورت و یکدستگاه کمک تنفسی) به وسیله مجمع خیرین سلامت لاهیجان تامین شده که در بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان توزیع گردیده است.
وی سپس اظهار نمود: مجمع خیرین سلامت استان گیلان از سال ۱۳۹۰ در زمینه کمک به بخش بهداشت و سلامت استان با جمع آوری کمک های مردمی و نیکوکاران خدماتی ارزشمند در استان انجام داده که در گزارشهایی ویژه این خدمات اطلاع رسانی شده است.
این عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان همچنین خاطر نشان کرد: وضعیت کرونایی موجود سبب شده است تا این مجموعه بر فعالیت خود بیافزاید و از دیگر سو به دلیل رابطه عمیق و مستقیم این مجمع با بهداشت و سلامت اجتماعی، فعالیت های اخیر آن بیش از پیش به چشم بیاید.
عاقل منش در پایان سخنانش با قدردانی از مجموعه تلاشهای مدیرعامل، رئیس و اعضای محترم هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان گیلان، برای آنها آرزوی موفقیت روزافزون درجهت تحقق اهداف و برنامه های این‌ مجمع و پیشبرد برنامه ها نمود.

دکتر ناصر حاج محمدی با اشاره به اینکه شهرداری رشت ضمن اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان برای حضور آنها در خانه و لزوم قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، بر اساس مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان رشت اقدام‌ به مسدود کردن پارکها و بوستان های شهر رشت نمود.

واگویه، شهردار رشت در همین زمینه افزود: پارکها و بوستان هایی که امکانش وجود داشت با کیسه های پلاستیکی و بوستانهایی که این امکان فراهم‌ نبود با آبپاشی و خیس نمودن چمن، فضا برای پهن کردن بساط محدود شد.

وی ادامه داد: هر چند باید از اقدام آگاهانه و مسئولانه شهروندان فهیم رشت تشکر و قدردانی کرد که سیزده به در را در خانه ها مانده اند و از تردد در سطح شهر و یا اتراق در فضاهای سبز شهری خودداری کردند.

شهردار رشت همچنین در ادامه خاطر نشان کرد: اینجانب به عنوان خادم کوچک مردم و شهروندان شهر باران از همراهی مردم در جهت تحقق اهداف و برنامه های شعار "سیزده به در را در خانه می مانیم" مراتب قدردانی و سپاسگزاری فرماندار محترم و دیگر مسئولان شهری و استانی را اعلام‌ می نمایم.
دکتر حاج محمدی در پایان اظهار امیدواری کرد: با چنین آگاهی و دانشی که شهروندان از جدی بودن‌ مخاطرات در زمینه شیوع ویروس کرونا کسب کرده اند، جای امیدواری فراوان وجود دارد که به زودی بر این‌ ویروس شوم و منحوس فائق آییم.

واگویه، در آخرین روزهای زمستان شهر رشت سخت ترین روزهای خود را می گذارند و پس از عبور از بحران برف شیوع ویروس مرگبار کرونا مجالی برای آسایش شهروندان نداده و بیماری که امروز همه نقاط دنیا را به خود درگیر کرده پس از شهر قوم به عنوان دومین کانون خود رشت را انتخاب کرد.انتخابی که به فوت بسیاری از عزیزان ما منجر گردید و رخت مرگ را بر شهر پرنشاط رشت پوشانید.

فارغ از مصائب این اتفاقات ناگوار، بروز این حوادث را باید آزمونی برای مسئولین و مدیران استانی و شهری دانست که در روزهای آفتابی و خوب آنها را می توان در همه نقاط شهر و در صف اول همه مراسم ها یافت لیکن نقل این روزها متفاوت است...

آری این روزها غیبت بسیاری از مدیران دوربینی و مدعی در قاب هایی که از ایثار و جهاد تصویر ثبت می کند شهروندان را به فکر فرو می برد اما در آن روی سکه حضور پای کار و دغدغه مند برخی دیگر باعث دلگرمی رشتوندان است چرا که این حضور در میانه میدان بحران مبرهن ضربان واقعی قلب ها برای رشت است...

سپید موی شورای شهر نیازی به تمجید و تعریف ندارد و بیش از جهل سال است در قلب بحران های این شهر میدان داری کرده و می کند.
نقل گذشته تکرار مکرراتی است که نه در ذهن بلکه در قلوب رشتی ها از "حاج اسماعیل حاجی پور" ثبت گردیده است اما حضورش در قلب بحران شیوع ویروسی که به تصدیق کارشناسان و پزشکان تهدیدی برای سنین بالا است و مدیریت و نظارت وی بر ضدعفونی هر روزه شهر، در خصوص عشق حاج اسماعیل به رشت حجت را بر همگان تمام کرده است.

اما متاسفانه جماعت تفرقه معاش که جز تن پروری و دامن زدن به اختلافات و سو استفاده از ایجاد فضای مسموم هنری ندارند همواره همچون گله کفتارها به انتظار فرصتی برای حمله به شیر بیشه هستند که البته زهی خیال باطل چرا که سرو ستبر رشت با این بادها نمی لرزد...

آری در روزگاری سخت که بیش از هر زمان دیگر شهر نیازمند ایجاد همدلی و همراهی و تجمیع ظرفیت ها میباشد این افراد معلوم الحال به هر دست آویزی متوسل می شوند و با نشر اکاذیب و فریاد وامصیبتها این بار به دروغ حقوق معوقه کارگران شهرداری را به علم عثمان تبدیل کرده و فغان حمایت از کارگران سر میدهند که در این بین اشاره به چند نکته را واجب میدانیم:
۱.مطابق وعده و پیگیری رییس شورای شهر حقوق عقب افتاده همه پرسنل از جمله کارگران حجمی طبق قانون پرداخت گردید.باید توجه داشت در قرارداد فی ما بین شهرداری رشت با شرکتهای خدماتی که طرف قرارداد کارگران حجمی میباشند مشخص گردیده است که شرکت موظف است تا دو ماه حقوق کارگران را پیش از دریافتی از سوی شهرداری پرداخت نماید و این اتفاق در طول سال همواره رخ داده است لیکن این بار با پیگیری رییس شورا شهرداری رشت حقوق بهمن ماه کارگران را نیز به حساب شرکتها واریز کرده است در عین حال که حقوق اسفند برخی از شرکتها نیز واریز شده است و این امر معمولا در شهرداری کم سابقه است.
۲. افرادی که این روزها به قولی کاسه داغ تر از آش شده اند در سالهای اخیر چرا چگونه و چطور هیچ اهمیتی برای عدم پرداخت حقوق معوقه کارگران قائل نبودند و در زمان حضور بر مسند تصمیم گیری هیچ کنشی در این راستا از آنها مشاهده نشد اما امروز به علم بر این تعذیه بدل شده اند؟؟!!!
۳.علت اصلی تلاش برای تخریب رییس محبوب و خدوم شورای شهر در روزهای بحران زده کشور با توجه به تاکید چند باره مقام معظم رهبری بر حفظ آرامش و همدلی و هم افزایی چیست و این اقدام تفرقه افکنان دقیقا به چه معناست؟؟؟
۴.تفرقه افکنان بدانند و آگاه باشند که مردم این شهر به خوبی همه اقدامات را رصد می کنند و بهترین قاضی در این روزهای سخت شهروندان هستند و هیچ اقدام مثبت و منفی از چشم تیزبین رشتی های فهیم مخفی نمی ماند لذا با فرافکنی چند ورشکسته سیاسی و سایت خبری معلوم الحال حقیقت راستین را نمی توان تحت شعاع قرار داد؟؟؟

بالاخره و با تلاش و ایثار امثال حاجی پور روزهای سخت از این شهر رخت بسته و به تاریخ خواهد پیوست و نشاط و سرزندگی دوباره ره آورد آفتابِ رشت خواهد شد مبادا که روسیاهی تنها قسمت و بهره ما از پایان این روزگار سخت شود...

واگویه، رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به استمرار روند ضدعفونی معابر شهر توسط پرسنل ایثارگر شهرداری اظهار داشت: در راستای مبارزه با اپیدمی ویروس کرونا شهرداری رشت با تمام ظرفیت از شب گذشته اقدام به ضد عفونی اماکن پرتردد، معابر و حریم بیمارستان ها کرده است و این اقدام تا غلبه بر این بیماری ادامه خواهد داشت.

اسماعیل حاجی پور افزود: با توجه به شرایط موجود و سرعت اپیدمی این بیماری از شهروندان خواستاریم از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و حتی الامکان از منازل خود خارج نشوند تا نیروهای خدماتی با تمرکز بیشتر اقدام به انجام وظایف خود کرده و روند ضدعفونی به صورت کیفی انجام گردد.

وی افزود: مجموعه نیروهای خدوم شهرداری رشت با عشق به شهروندان و حداکثر توان و ظرفیت خود به خدمت رسانی به رشتوندان ادامه خواهند داد تا در کنار هم بر این بیماری غلبه کرده و نشاط به شهر زیبای رشت بازگردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، شادنوش نماینده تام‌الاختیار وزارت بهداشت در گیلان در خصوص روند ضدعفونی معابر سطح شهر رشت، گفت: می‌بایست همه ما تلاش کنیم تا با همکاری یکدیگر و مشارکت مردم همگام با یک انضباط اجتماعی چرخه چرخش این ویروس در ایران را کنترل نماییم. تنها راه کنترل ویروس نیز همین است.
 
واگویه،  وی ادامه داد: در این راستا اقدامات بسیاری سریعی از سوی دانشگاه علوم پزشکی انجام‌شده است و در این راستا باید از تمامی پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و سایر همکاران تقدیر و تشکر نماییم.
 
شادنوش با بیان اینکه بیمارستان رازی شهر رشت جهت بستری بیماران در نظر گرفته‌شده است، گفت: در روز شنبه سیستم ارجاعی در کل شهرستان رشت ایجاد می‌شود تا مراکز بهداشت و مطب‌های خصوصی که افراد به آن‌ها مراجعه می‌کنند و پزشک تشخیص داد که می‌بایست در بیمارستان بستری شوند، به بیمارستان رازی و پس‌ازآن به بیمارستان رسول اکرم رشت ارجاع داده می‌شوند.
 
نماینده تام‌الاختیار وزارت بهداشت در گیلان همچنین اظهار داشت: هر کاری که در شهر رشت انجام شود برای سایر شهرستان‌ها نیز انجام خواهد شد. شهرستان‌های بزرگ یک بیمارستان و در شهرستان‌های کوچک‌تر حداقل یک بخش برای این بیماری اختصاص می‌یابد و امکانات لازم نیز در حال فراهم شدن است.
 
وی تأکید کرد: در خصوص لوازم مصرفی بنا به نیازهای گذشته، تولید نیز بر همان اساس همراه بود و با روبرو شدن کشور با یک مشکل، برخی افراد سودجو و شیاد بازار را آشفته کردند و باعث شدند مردم برای تأمین نیاز خود با مشکل مواجه شوند و امیدواریم در زوهای آینده این مشکل جبران شود.
 
شادنوش با بیان اینکه آزمایش تست کرونا در رشت انجام خواهد شد، تأکید کرد: این آزمایش‌ها دیگر در تهران انجام نخواهد شد و کادر پزشکی ما نیز با انگیزه بیشتر در روزهای آینده اقدامات لازم را خواهند داشت و امیدواریم از این برهه زمانی خارج شویم.
 
نماینده تام‌الاختیار وزارت بهداشت در گیلان با اشاره به اینکه هریک از اقدامات به درصدی از کاهش چرخه ویروس کمک خواهد کرد، تأکید نمود: بر اساس یافته‌های علمی ۹۰% این کاهش چرخه شست و شوی دست است و از مردم دعوت می‌کنم قانون ۲۰۲۰ را فراموش نکنند؛ یعنی ۲۰ بار شست و شوی دست در به طول ۲۰ ثانیه. عوامل دیگری همانند ضدعفونی کردن محیط نیز در کاهش خطرات دارای اهمیت است. اگر طی هفته‌های آینده با حضور مردم در خانه‌ها و کاهش رفت‌وآمد در معابر مواجه باشیم یقیناً سریع‌تر می‌توانیم به ویروس مسلط شویم و آن را از چرخه گردش خارج کنیم. اگر مردم در منازل حضور یافته و کمتر در معابر عمومی حضور یابند مشکل سریع‌تر حل خواهد شد.
 
وی با قدردانی از شهرداری رشت و نیروهای خدوم این سازمان و سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت، گفت: امیدواریم ضدعفونی شهر رشت به‌صورت مداوم انجام شود و انجام این کار صبر و حوصله و تلاش زیادی می‌خواهد و رعایت نکات بهداشتی، انسجام خوب و کمک به یکدیگر تلاش کنیم تا این بیماری از بین برود.

واگویه، همايش بزرگ حاميان سيدعلي آقازاده (قسمت اول)
#همه كنار هم هستيم

 

واگویه، متاسفانه یکی از آسیب های رجال سیاسی کشور در دهه اخیر، عدم شفافیت و صداقت محوری با مردم در خصوص اتفاقات پیرامون خود و حتی برنامه های مدنظر و بعضا اشتباهات رخ داده می باشد که این امر به عنوان یک آسیب اپیدمی هر روز رو به افزایش است و باعث نارضایتی مردم از کارگزاران نظام گردیده است.

نکته قابل توجه اینجاست که در بسیاری از موارد فرد مسئول و یا کاندیدا، از بیم بی اعتمادی مردم در خصوص یک موضوع خاص از مرز روشن شفافیت به ابرهای غبارآلود دروغ پناه برده و پس از مدتی و با نمایان شدن انوار حقیقت حیثیت شخصی خود و جایگاه اجتماعیش را برباد رفته میبیند حال اینکه اگر صداقت را خط مشی خود قرار میداد امروز به جای قعر منفوریت در اوج محبوبیت بود.

"رضا عاشری" یکی از نامزدهای جوان انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است.
مدیری محبوب و نام آشنا از مجموعه شهرداری که بواسطه شهرت در صداقت و تعهد و حسن خلق هم در مجموعه شهرداری و خانواده های این قشر و هم در بین شهروندان جزو چهره های محبوب محسوب می شود.

لیکن وجه تمایز عاشری جوان با سایر نامزدها مثل مردم بودن و مثل مردم ماندن است.
وقتی به فعالیت ها و جلسات و ادبیات وی توجه می کنید فرقی با گذشته نکرده و مراودات وی نیز به اقتضا نامزدی در انتخابات دستخوش تحولات ساختاری نگردیده است.

به نظر میرسد در این دوره از انتخابات جوانان شهر رشت نامزد مد نظر خود را یافته اند و عاشری نیز هم سنگ مطالبات شهروندان ره آوردی ارزشمند به نام صداقت را در کنار سایر مولفه های یک نامزد انتخابات برای همشهریان به ارمغان آورده است.
اقدام ارزشمند و شجاعانه وی در خصوص اعلام دارایی های خود هر چند که دست مایه شیطنت برخی افراد مغرض قرار خواهد گرفت لیکن فتح البابی برای این مسیر گردیده است که به طور حتم این سنگ اول بنای صداقت به نام "رضا عاشری" ثبت خواهد شد.

"رضا عاشری" نامی که بیشتر از او خواهیم شنید...

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان