سه شنبه, 03 تیر 1399 ساعت 11:54

اعتلای فرهنگ جامعه با حفظ همبستگی و پیوستگی همگان میسر است

نوشته شده توسط
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت ؛ فارغ از سمت ها،باحفظ همبستگی و پیوستگی، برای اعتلای فرهنگ جامعه، باید همگان تلاش کنند.
 
  

واگویه،  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛  دکتر فردین مهرابیان - معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه اظهار داشت : دانشجویان، عضو خانواده ما در  معاونت فرهنگی و دانشجویی هستند و همه‌ ما باید با حفظ همبستگی و پیوستگی برای اعتلای فرهنگ جامعه، تلاش کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت نظرات و دیدگاه های دانشجویان در مجموعه‌ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ، تصریح کرد: برای اجرای برنامه های پیشنهادی، تمام توان خود را به کار می‌گیریم همچنین آماده انجام خدمت به منظور پیگیری برنامه ها در نهادهای خارج دانشگاهی نیز می باشیم.

دکتر مهرابیان با اشاره به درخواست شفاف سازی بودجه کانون های فرهنگی هنری از سوی دبیر منتخب کانون‌های مذکور گفت در راستای شفافیت بودجه فرهنگی، اقداماتی انجام شده که به زودی نتایج نهایی را اعلام خواهیم کرد.

وی در ادامه تاکید کرد : فارغ از سمت ها و با حفظ پیوستگی و همبستگی،برای اجرایی شدن برنامه های تیم فرهنگی و دانشجویی و اعتلای فرهنگ جامعه، باید همه تلاش کنیم.

غلامرضا عبدالله زاده - مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه نیز با اشاره به اینکه اپیدمی کرونا لزوم در خانه ماندن را به دنبال داشت،  گفت : طی این مدت نهادهای دانشجویی از جمله کانون‌های فرهنگی و هنری از فعالیت‌های  با ارزشمند خود، کناره گیری نکردند و در زمینه های‌ مختلف از جمله محتواهای آموزشی، فعالیت‌های هنری،بسته های حمایتی و اطلاع رسانی، در عرصه حضوری فعال داشتند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت هدفمند، ارایه فعالیت هدفمند دبیران و نمایندگان حاضر در جلسه برای دوران پساکرونا، خواستار شد.

عبدالله زاده یادآور شد : با احتمال وقوع پیک دوم کرونا لازم است که هماهنگ و پا به پای هم حرکت کنیم تا آمادگی ها و آموزش‌های لازم را برای کاهش تشویش و نگرانی جامعه، ارایه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی- معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های دانشجویی بر استمرار برنامه های هدفمند  تاکید کرد و گفت : فعالیت های فرهنگی شما عزیزان بسیار ارزشمند و قابل احترام است و تا جایی که بتوانیم برای پیشرفت این برنامه‌های هدفمند تلاش خواهیم کرد

 در پایان این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسن خواه- رییس اداره فوق برنامه دانشگاه نیز ضمن استقبال از فعالیت های  هدفمند دانشجویان، اظهار داشت : شما، نمایندگان دانشگاه در جامعه هستید و خواسته ما از شما، گام برداشتن در راستای اهداف فرهنگی ایران و اسلام است.

 در خاتمه دبیران و نمایندگان کانون های فرهنگی هنری ضمن ارایه عملکرد خود در طی ماه‌های اخیر به بیان برنامه های آتی خود پرداختند.

نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران فرهنگی و فوق برنامه و دانشجویی، معاون فرهنگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، روسای اداره فرهنگی و فوق برنامه و دبیران و نمایندگان کانون‌ها در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

 
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان