یکشنبه, 05 مرداد 1399 ساعت 09:48

تجاوز به عنف و ارتباط نامشروع در دفتر کار رسانه غیربومی و باج گیر / باج خورها به بهشت نمی روند...

نوشته شده توسط

این روزها واژگان دارای شناسنامه هستند و وقتی یک کلمه به کلیدواژه تبدیل می شود مخاطب به راحتی مصداق و منظور نگارنده را درک می کند و صدق این موضوع بیش از هر چیز به اصرار و ممارست فرد یا موضوع مذکور در تکرار سوابق خود دارد.

واگویه،  حال نقل صفت و واژه "باج خور" نیز خارج از تعریف فوق نیست.
کمتر کسی است که این روزها رسانه نمای بزه کار و جاج گیر یکی از استان های شمال کشور را نشناخته و یا در خصوص مدیران فاسد آن شناخت کافی نداشته باشد.

طیفی بزه کار و مفسد که به واسطه حجم و تکرار فساد توسط دستگاههای نظارتی رصد شده و سپس از شغل خود اخراج گردیده و چون در زادگاه خود به خانواده و تباری بدنام شهرت داشتند به استانی دیگر هجرت کردند لیکن این وقایع درس عبرتی برای جنابشان نشده و پس از نقل مکان با وقاحت تمام فصل جدید و البته عصیانگرانه تری از بزه و جرم را آغاز کرده اند!!!

نشر اکاذیب، تهدید مدیران، باج خواهی از مسئولین، ایجاد رانت و زد و بندهای کلان، دلالی، همکاری با رسانه های معاند، فساد مالی و پولشویی و فساد اخلاقی که گویی در نسل و خانواده این افراد نهادینه گردیده است از این طیف یک باند مخوف و البته کثیف ساخته که سالهاست مخل آسایش شهروندان گردیده است.

شنیده ها حاکی از این است آخرین اقدام مجرمانه این ارازل و اوباش انتشار فایل تصویری تجاوز به عنف و ارتباط نامشروع یکی از این افراد در دفتر کار خود می باشد که قطعا و یقینا در صورت صحت انتظار میرود مقام محترم قضایی با شدت و حدت ورود کرده و طومار این ارازل و اوباش را هر چه سریعتر در هم بپیچد که این مطالبه بسیاری از هم وطنان ماست.

قابل به ذکر است همانگونه که در ابتدای عنوان گردید راس این جرثومه فساد به دلایل مشکلات اخلاقی و فساد مالی از محل کار خود که دارای جایگاه اجتماعی قابل توجهی بوده اخراج شده در زادگاه خود از وی را به عنوان یک بیمار جنسی یاد می کنند لذا حضور این فرد در جامعه خطرناک بوده و با توجه به سبقه موجود و موارد قابل توجه و البته نگران کننده ای که همسر سابق وی در خصوص بیماری های روانی این فرد مدعی می شود روانشاسان باید صحت و سلامت روحی این شخص را برای حضور در جامعه تایید کنند.

خواندن 13 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان