چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 12:00

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت روز پزشک؛ تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا وصف ناشدنی است

نوشته شده توسط

واگویه،  رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرا رسیدن زاد روز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به پزشکان پرتلاش و ایثارگر تبریک گفت و از تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ متن پیام به شرح زیر است:
 
اول شهریور؛ زادروز حکیم بوعلی سینا که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است، یادآور تلاش شبانه روزی و ایثارگری های پزشکان فرهیخته ای است که در حفظ سلامتی و درمان  دردمندان از هیچ کوششی فروگذار نیستند. 
 
در این راستا، ایثار و فداکاری های کادر بهداشتی و درمانی به ویژه پزشکانی که در ایام بحران کرونا، علیرغم کمبودها و مشکلات زیرساختی و تجهیزاتی در مراکز بهداشتی و درمانی،  تمام توان و ظرفیت خود را برای درمان بیماران به کار گرفتند و در این راه ، تعدادی از این عزیزان به دلیل درگیر شدن با بیماری کووید 19 بستری و عده ای نیز جان به جان آفرین تسلیم کردند، هیچگاه از  اذهان مردم پاک نخواهد شد  و در تاریخ پزشکی ایران و جهان به یادگار خواهد ماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت زادروز حکیم بوعلی سینا، روز پزشک را به تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه پزشکان گرانقدر و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده، از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون برای همگان مسالت دارم.

 

دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان 

خواندن 26 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان