پنج شنبه, 09 مرداد 1399 ساعت 10:37

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز ملّی فیزیوتراپی

نوشته شده توسط
همزمان با فرارسیدن دوم مرداد، روز ملّی فیزیوتراپی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، این روز را به فعالان عرصه فیزیوتراپی و توانبخشی تبریک گفت.
 
 

واگویه، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری - رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی فرا رسیدن دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی را به اعضای هیات علمی، کارشناسان و فعالان این عرصه تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر است:

بی شک فیزیوتراپی را می توان یکی از بازوهای پرتوان حوزه سلامت نامید، چرا که با روی آوردن بشر به سبک زندگی شهرنشینی و کم تحرکی، بیماری های اسکلتی-عضلانی، روند فزاینده ای را تجربه کرده است و همچنین سوانح و حوادث ترافیکی موجب بروز ناتوانی و کم توانی بیماران شده است. در این مسیر، فیزیوتراپیست با عرضه خدمات بالنده و نوین، نقش بسزایی را در بازگرداندن سلامت و توان آسیب دیدگان ایفا می کند.

اینجانب بدین وسیله از تلاش های خالصانه اعضای هیات علمی، کارشناسان و فعالان عرصه فیزیوتراپی که در درمان و کاهش آلام بیماران نیازمند از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند، قدردانی نموده و توفیق روزافزون همکاران عزیزم را در عرصه توانبخشی و فیزیوتراپی از خداوند بزرگ خواستارم.

دکتر ارسلان سالاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

 
 
خواندن 14 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان