شوالیه اهواز غایب بزرگ امروز در سردار جنگل / محرومیت حاجی پور از حضور در بازی امروز...

شوالیه اهواز غایب بزرگ امروز در سردار جنگل / محرومیت حاجی پور از حضور در بازی امروز...

خانواده ورزش گیلان علیرغم شایستگی هایی که همواره در طول تاریخ در سطح ملی و بین المللی از خود به نمایش گذاشته است جزو مظلوم ترین طیف در بین جامعه ورزشی در کشور محسوب می گردد.

 

واگویه، از بودجه های ملی که یا نمیرسد یا وقتی میرسد در همه جا بکار گرفته می شود جز آنجا که باید تا آرایی که همیشه در انتها به ضرر و زیان طرف گیلانی صادر می شود و گویی این یک قانون نانوشته است که کمیته های انضباطی و اخلاق این گونه از مدتها پیش خود را به آن پایبند میدانند.!

لیکن این بار ماجرا متفاوت است و بهت صدور رای محرومیت "حاج اسماعیل حاجی پور" تنها به جرم دفاع از حق مشروع همشهریان خود و حامیان تیم داماش که چند صد کیلومتر را برای تشویق تیم مورد علاقه خود طی کرده بودند نه تنها گیلان بلکه تمام ایران را فرا گرفته است و واکنش ها در فضای مجازی، خود ناقل این ماجراست...

باید دید کمیته اخلاق و سازمان لیگ چرا؟ چگونه؟ و چطور تخلف محرز، عدم مسئولیت پذیری، عمق و ژرفای بی اخلاقی و بی ملاحظه گی مسئولین ورزشگاه و هیئت فوتبال خوزستان را به پای "پیر مردمی داماش" گذاشته و با کدام متر و عیار این موضوع را بررسی کردند که امروز به این نتیجه رسیدند که شوالیه اهواز را از حضور در استادیوم سردار جنگل محروم کردند؟؟!!

قطعا حفظ نظم و قانون مندی مطالبه همه اهالی ورزش پرطدفدار فوتبال از سازمان لیگ و کمیته محترم اخلاق میباشد لیکن رعایت عدالت و صدور احکام برپایه و اساس مستندات یقینا جایگاهی اولی بر سایر مسائل دارد.
سکوت مسئولین یک باشگاه در برابر اجحاف همه جانبه در مورد تیم و هواداران که سرمایه اصلی باشگاه محسوب می شوند به هیچ وجه امری قابل اجرا نیست چرا که تجربه نشان داده است اعتراض بجا اگر در زمان مقتضی خود صورت نپذیرد نتیجه ای حاصل نخواهد کرد.

ضمن اینکه کمیته اخلاق باید در صدور آرا خود این نکته اساسی را مد نظر داشته باشد که صدور احکام احساسی و فاقد حداقل بررسی های ممکن در کنار تضییع حقوق یک باشگاه مشروعیت و عدالت محوری این کمیته که متولی اجرای قانون در فدراسیون پرحاشیه ای همچون فوتبال را در افکار عمومی زیر سوال برده و باعث عدم صلابت در ادامه مسیر این کمیته خواهد شد.

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

واگویه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری واگویه، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه واگویه عضو شوید.