بحران در سپیدرود حاصل تدبیر مدیران به اصطلاح فوتبالی دلواپس ؛ طنین گوشخراش ناقوس مرگ ماهی ها در رشت

بحران در سپیدرود حاصل تدبیر مدیران به اصطلاح فوتبالی دلواپس ؛ طنین گوشخراش ناقوس مرگ ماهی ها در رشت

گویا کابوس این روزهای باشگاه سپیدرود تمامی ندارد و مدیران به اصطلاح ورزشی فوتبال استان بیش از حد انتظار بر روند باخت باخت در حوزه باشگاه داری حرفه ای در فوتبال گیلان پافشاری می کنند.

 

گیل ندا، اصراری که بدون توجه به منافع تیم و علایق وصف ناپذیر سیل هواداران پیش از هر چیز نیتی به جز تامین منفعت شخصی حضرات(شما بخوانید سهمی که مرور زمان برای آقایان به حق تبدیل شده است) و ادامه روند سلطنت نامیمون گذشته بر پیکره نحیف فوتبال گیلان را دنبال نمی کند.

افرادی که امروز بی مهابا با بستن بی شرمانه ترین افترا ها به دلسوزان واقعی فوتبال رشت قصد حذف آنان از صحنه فوتبال را دارند باید به افکار عمومی پاسخگو باشند که با اتکا به کدامین کارنامه موفق اینگونه مدعی و حق به جانب و با نگاهی از بالا به سایرین می نگرند؟؟
به جز کارشکنی های پیاپی که تنها تخصص آنها در مدیریت فوتبال محسوب میشود کدام سهم را در صعود و حفظ سپیدرود در لیگ برتر ایفا کردند؟؟
در کدامین برهه زمانی اولویت سیاستها های آنها فی الواقع منفعت عمومی شهروندان در این باشگاه بود و با کدامین کنش مشخص در این راستا که فقط ایجاد آرامش و روزهای خوب و بی حاشیه حول باشگاه سپیدرود گام برداشتند؟؟
بنا به وظیفه ذاتی و رسالت و انجام امور محوله سازمانی خود با توجه به حجم ظرفیتهای موجود کدام زیرساخت،بستر و ساختار قابل توجه را برای فوتبال گیلان ایجاد کردند که امروز این چنین مدعی فتوحات خود اجازه اظهار نظر به هیچ صدای مخالف و حتی منتقدی را نمیدهند؟؟

با بررسی اتفاقات حول فوتبال استان و علی الخصوص باشگاه سپیدرود شاید بتوان بزرگترین دست آورد آقایان را تبهر در تدوین سریالی و هدفمند حواشی حول محور دلسوزان واقعی فوتبال این شهر با هدف انزوا و کناره گیری از صحنه فوتبال و خالی کردن عرصه جهت تاخت و تاز آقایان دانست که الحق و والانصاف در این مورد اساتیدی صاحب سبک محسوب میشنود.

شاید بهترین مثال در این زمینه سواستفاده از محبوبیت مربی اسطوره ای باشگاه علی کریمی میباشد که با ایجاد فضایی مسموم تقابل بین وی و مدیریت قانونی و مشروع باشگاه امروز شاهد نابودی همه دستاوردهای وی در خصوص بازیکنان جوان و خوش آتیه ای که سپیدرود مهد پرورش آنها شده هستیم.
در لابه لای پیچ های تند بی تدبیری حضرات در مسیر تعالی باشگاه متاسفانه هر روز در اخبار شاهد نقل و انتقال یکی از این سرمایه ها به سایر باشگاهها آن هم بدون هیچ توجیهی برای منافع سپیدرود هستیم که آقایان مدعی مدیریت فوتبالی این مهم را میتوانند بالاتر از سایر خدمات خود در رزومه و کارنامه موفق خود برای سپیدرود بنگارند.

در آخر نصیحتی برادرانه:
مبادا سکوت سیل حامیان واقعی و سر و صدا و پروپاگاندای عده ای حداقلیِ قلدر معابِ معلوم الهویت که البته از جیب هایی مشخص و با اهدافی معلوم شارژ شده و در هر جا که لازم باشد شعبان بی مخ وار سینه چاک میکنند شما را در توهمی پوچ فرو برد که همه این سیاه نمایی ها در موجی از سپیدرود خروشان غرق و محو خواهد شد و این روسیاهی است که در آخر می ماند و آمران و عاملان آن...

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

واگویه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری واگویه، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه واگویه عضو شوید.