سه شنبه, 24 دی 1398 ساعت 10:07

با پیشنهاد رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت گرفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی سایت لاکان مزین به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی می شود

نوشته شده توسط

واگویه، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ با پیشنهاد دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی جنرال سایت لاکان مزین به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی می شود.

در اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان که پس از شهادت این مجاهد نستو برگزار شد مقررگردید: به پاس بیش از 40 سال‌ مجاهدت این سردار شهید جبهه مقاومت یکی از پروژه های این دانشگاه به نام ایشان نامگذاری شود که در شب گذشته و در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان این موضوع توسط رییس دانشگاه مطرح و مورد استقبال همه اعضا قرار گرفت.

لذا مقرر شد این تغییر نام در اولین جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی گیلان که بعد از ظهر امروز دوشنبه در دفتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود به عنوان یکی از پیشنهادات دانشگاه مطرح و به تصویب برسد.

گفتنی است: بیمارستان 400 تختخوابی سایت لاکان اولین بیمارستان جنرال تخصصی و فوق تخصصی رشت می باشد که انتظار می رود درآینده ای نزدیک به بهره برداری برسد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان