چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 11:39

باشگاه سپیدرود رشت با ایران‌کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد

نوشته شده توسط

باشگاه سپیدرود رشت با ایران‌کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

واگویه، طی این تفاهمنامه سه جانبه که با حضور پیمان طبری مدیر عامل ایران‌کیش، کیومرث بیات مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت، وحید بهجتی مدیر عامل شرکت پارس فرناک به امضا رسید، ایران‌کیش بستر پرداخت‌های الکترونیکی باشگاه سپیدرود و هواداران این تیم را که چهارمین تیم محبوب کشوری لقب گرفته است، فراهم می‌کند.

ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش‌های باشگاه سپیدرود رشت و مجموعه‌های تابعه، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله خریدهای تخفیف‌دار، خریدهای اختصاصی، تخصیص جوایز و …، فعالیت‌های تبلیغی و تشویقی توسط طرفین به منظور معرفی خدمات موضوع تفاهمنامه، برگزاری جشنواره‌ها و کمپین‌ها برای اعضای باشگاه هواداران از جمله سایر مفاد این تفاهمنامه است.

کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود در این‌باره گفت: قرارداد سه جانبه باشگاه با شرکت ایران‌کیش و پارس فرناک درباره استفاده از دستگاه‌های پرداخت الکترونیک از جمله پوز و اپلیکیشن باشگاه است که همگی در بستری که ایران کیش برای ما فراهم می‌کند در اختیار هواداران و تمامی صاحبان کسب و کاری که قصد حمایت از این باشگاه را دارند، قرار می‌گیرد.

وی گفت: امید داریم تا با به وجود آمدن این بستر در استان گیلان، امکان تبادلات کاری و مالی را برای هواداران خود در عرصه‌های مختلف به وجود آورده و از سویی از این طریق عوائد اقتصادی نیز نصیب باشگاه شود.

وی افزود: از سویی دیگر راه‌اندازی اپلیکیشن مخصوص باشگاه در اختیار هواداران باشگاه قرار می‌گیرد و مردم رشت می‌توانند به وسیله آن علاوه بر کمک به باشگاه تمامی تبادلات بانکی و مالی خود را از طریق بستر ایران کیش و این اپلیکیشن انجام دهند و این یکی دیگر از مفاد این تفاهمنامه است.

بیات اظهار کرد: باشگاه سپیدرود یک باشگاه قدیمی با پنجاه و یکسال قدمت است و شما نمی‌توانید در رشت کسی را پیدا کنید که این تیم ورزشی را دوست نداشته باشد. این فضای مردمی یعنی بالغ بر یک و نیم میلیون جمعیت گیلان می‌تواند ظرفیت خوبی برای باشگاه و شرکت ایران کیش و تداوم همکاری‌ها در آینده باشد.

تمامی بسترها از سوی ایران کیش فراهم شده است

وحید بهجتی مدیرعامل شرکت پارس فرناک نیز در بخش دیگری از این نشست گفت: این تفاهمنامه پیرو همکاری‌های پارس فرناک و ایران کیش در زمینه‌های توسعه بازار، فناوری دیجیتال، پرداخت الکترونیک و همچنین رفع نیازهایی که تیم‌های ورزشی از لحاظ اقتصادی دارند، امضا شد. طرحی از شرکت پارس فرناک برای باشگاه سپیدرود آماده شد که ایران کیش پشتیبانی فنی و بستر سازی آن را فراهم کرده است. در بخش دیگر، باشگاه هواداری سپیدرود راه‌اندازی و از اپلیکیشن باشگاه رونمایی می‌شود تا هواداران بتوانند تمامی خدمات پرداخت خود را از طریق این پلت فرم که در بستر ایران کیش و البته اپلیکیشن پات (نرم افزار پرداخت این شرکت) انجام دهند. هرچند اپلکیشن سپیدرود رشت شخصی سازی شده و آیکون‌های ویژه باشگاه نیز به آن اضافه می‌شود.

وی گفت: ایران کیش از طریق شعبه رشت تمامی درخواست‌ها مانند بحث نصب و پشتیبانی دستگاه‌ها را انجام می‌دهد. از طریق کانال‌های هواداری سپیدرود درخواست‌ها به ما ارسال و از سمت ما به ایران کیش داده شده تا بحث نصب و پشتیبانی دستگاه‌ها انجام شود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان