Staff pick

واگویه،  رئیس کمیته داوران بوکس ایران در رقابت‌های گزینشی المپیک که در پاریس برگزار می‌شود، قضاوت می‌کند.

 

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک در قاره اروپا از ۱۴ خرداد در پاریس فرانسه برگزار خواهد شد و بهترین داوران بوکس از سراسر جهان برای قضاوت در این رویداد مهم دعوت می‌شوند که بوکس ایران یک نماینده در تیم داوری خواهد داشت.

 

فرزاد صادق‌پور رئیس کمیته داوارن فدراسیون بوکس که در چند سال اخیر اکثر رویدادهای بزرگ بوکس را قضاوت کرده است ، با دعوت فدراسیون جهانی بوکس در پاریس هم قضاوت می‌کند.

 

صادق‌پور از جمله داوران باتجربه و سه ستاره بوکس ایران است که قضاوت‌های بسیار خوبی در رویداد بین‌المللی داشته است.

 

داور بزرگ ایران در سالهای اخیر همواره یکی از گزینه‌های فدراسیون حهانی برای قضاوت در مسابقات سرنوشت‌ساز و سطح بالا بوده است.

واگویه،  با حکمی از سوی مدیرکل کار و امور اجتماعی استان گیلان علیرضا علیزاده رییس هیئت بوکس کارگری استان گیلان گردید.

قابل به ذکر است علیزاده جزو قهرمانان خوشنام، محبوب و پیش کسوت استان گیلان و شهر رشت می باشد که سابقه ریاست هیئت بوکس شهرستان رشت را در رزومه مدیریتی خود دارد.
انتظار میرود با حضور علیزاده بر این کرسی شاهد تحولاتی چشمگیر در حوزه ورزش کارگری باشیم.

دهنادی مقدم درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در گیلان گفت: خوشبختانه تعداد بیماران کرونایی روند کاهشی داشته و از ۱۰۷۵ بیمار کرونایی در ۲۹ فروردین به ۶۰۰ بیمار رسیده ام.

واگویه، دکتر انوش دهنادی مقدم در حاشیه مراسم معارفه رئیس بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود با اشاره به تجهیز بیمارستانهای گیلان به دستگاه‌های جدید اظهار کرد: در طول یکسال اخیر تجهیزاتی نظیر سی تی اسکن به بیمارستان‌های لنگرود، رودسر، آستانه، صومعه سرا، بیمارستان رازی و تالش اضافه شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در طول بحران کرونا فقط ۱۴ دستگاه اکسیژن ساز اضافه شده که تعداد این دستگاه در حال افزایش است، افزود: دستگاه‌ ام ار‌ای هم به بیمارستان‌های گیلان افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه در گذشته مطالبات پرستاران بیش از یکسال تاخیر وجود داشت، گفت: با تلاش ریاست دانشگاه و اعتبارات دولتی امروز مطالبات پرستاران بروز شده است.

دهنادی مقدم با اشاره به مراجعه بیماران حادتنفسی به مراکز ۱۶ساعته جامع سلامت اظهار کرد: پس از غربالگری بیماران یا به صورت سرپایی ویزیت شده یا اینکه بستری میشوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه اندازی بخش درمان سرپایی کوبید ۱۹ در بیمارستان‌های گیلان گفت: ۴۰۰ بیمار به صورت سرپایی طی یک ماه اخیر دارو دریافت کرده اند.

وی با اشاره به سند کشوری واکسیناسیون کرونا اظهار کرد: واکسیناسیون طبق برنامه پیش میرود و امیدواریم که با تولید واکسن داخلی شاهد افزایش سرعت واکسیناسیون باشیم.

دهنادی مقدم در بخش دیگری از اظهارات خود درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در گیلان گفت: خوشبختانه تعداد بیماران کرونایی روند کاهشی داشته و از ۱۰۷۵ بیمار کرونایی در ۲۹ فروردین به ۶۰۰ بیمار رسیده ام.

گفتنی است، آئین تکریم و معارفه رئیس بیمارستان سردار شهید حسین پور لنگرود با حضور فرماندار شهرستان لنگرود برگزار شد و در این مراسم از زحمات دکتر علی معصومی تقدیر و دکتر حمید فرج واجاری بعنوان رئیس جدید بیمارستان سردار شهید حسین پور معارفه شد.

واگویه، دوازدهم اردیبهشت درتقویم جمهوری اسلامی ایران مزین به نام مقدس معلم است روزی که یاداور شهادت معلم مجاهداستادمرتضی مطهری می باشد استادگرانقدری که درزمره اصلاح گران نواندیش دینی بود وهمین موضوع باعث شدتوسط متحجران افراطی بظاهر دینداربه شهادت برسد همان افراد افراطی که همین امروز هم بلای علم وفضیلت ودین دیانت دردنیای معاصرشده اند
انجمن(کانون) فرهنگیان گیلان این روز ملی را به تمامی معلمان عزیز وزحتمکش تبریک عرض می نمایدکه علیرغم سختی ها ی فراوان وجانفرسا درسال های اخیر خصوصا درسال جاری که مردم عزیزکشورمان بواسطه ی ظهور ویروس نوظهورومنحوس کرونا درمشقت فراون هستندلحظه ای دست از تلاش وکوشش خودشان درجهت اموزش به اینده سازان این مرزوبوم برنداشته اند معلمانی که خانه های خودشان تبدیل به کلاس درس کرده اند تا اموزش تعطیل نشود معلمانی که حتی برروی تخت های بیمارستان دست از تلاش برنداشتند هرچندبدلیل بی تدبیری هایی انجام شده عده ای از معلمان عزیزمان بواسطه ی ابتلا به بیماری منحوس کرونا اسمانی شدند
هرچندمتاسفانه تلاشهای این قشرعزیزهمواره موردبی توجهی وبی مهری دولتمردان قرارگرفته است تاجایی ک معلمان این سرزمین همواره از مشکلات معیشتی واقتصادی در رنج بسر می برند
معلمان بعنوان قشرفرهیخته درهرنظام سیاسی درشکل گیری واستقرار دولت ها نقش بسزایی دارند درکشورهای مختلف متناسب باسیاست های کلی ان کشورمعلمان درجایگاه های مختلفی قراردارند ویقینا بامطالعه نظام اموزش وپرورش وزیر ساخت های اموزشی کشورهای توسعه یافته یکی از نتایجی که قطعا به ان می رسیم این است که دران کشوریاکشورها معلم ونظام اموزش وپرورش ان درجایگاه بالایی قراردارد اما متاسفانه باتوجه به اینکه درکشور جمهوری اسلامی ایران معلمان دراستقرار واستمراردولت ها نقش اساسی دارند ولی مشاهده میشودکه پس از استقرار دولت ها یکی از اقشاری که کاملا موردبی مهری قرار میگیرند معلمان هستند که این موضوع دراین دردولت های دهم ویازدهم علیرغم وجودشعارهای پرطمطراق درایام انتخابات درباره معلمان ومعیشت انان کاملا مشهوداست هرچنداین بی مهری وبی توجهی ازسوی نمایندگان مجلس نیز واضح ومبرهن است
انجمن(کانون)فرهنگیان گیلان بعنوان یک تشکل صنفی وسیاسی ضمن تبریک مجدداین روز به معلمان فرهیخته ی کشوراعتقادداردکه :
1- اجرای طرح رتبه بندی برای معلمان و اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به‌صورت کامل، به‌خصوص برای بازنشستگان فرهنگی و همسان سازی حقوقشان بصورت نود در صد شاغلان هم گروه و مشابه آنان و تأمین بیمه پایه فراگیر، کارآمد برای تمام بازنشستگان می تواند قدردانی مناسبی از سالها تلاش و کوشش این زحمت کشان عرصه آموزش و تربیت باشد.
*2-موضوع معیشت معلمان شاغل وبازنشسته موردتوجه جدی دولتمرزدان ونمایندگان مجلس قرارگیرد تامعلم بااسودگی خاطر صرفا به امراموزش بپردازد
3-عدالت اموزشی درتوسعه تجهیزونگهداری مدارس موردتوجه قرارگیردبعبارتی طبقه بندی مدارس درنقاط مختلف کشور ومناطق مختلف شهرها با تابلوهای متفاوت نداشته باشیم وموضوع اموزش رایگان براساس اصل سی ام قانون اساسی تا پایان دوره دوم دبیرستان موردتوجه قرارگیرد
4-استفاده ازنیروهای متخصص ومتعهد درامراموزش واستخدام نیروی انسانی وتوجه به کارامدی افراداستخدام شده بعنوان معلم دراموزش دادن به دانش اموزان این مرزبوم بجای استفاده از نیروهای غیرمرتبط با اموزش وعرصه ی معلمی که متاسفانه دردولت گذشته درقالب طرح مهرافرین اجرا می شد
5-استفاده ازنظرات وپیشنهادت معلمان مجرب ومتخصص درامرتدوین وتالیف کتب درسی وتوجه به نظرات این عزیزان درتدوین نهایی کتب بجای استفاده ازنظرات افرادواشخاص غیرمتخصص وغیرمرتبط با اموزش وپرورش که متاسفانه درسالهای اخیرمکررا شاهداین موضوع بوده ایم
درپایان یاداورمیگرددمعلمان مانند همه سایر اقشار دیگر می بایست از حق تشکل و فعالیت های آزاد صنفی و سیاسی برخوردار باشند.برخوردهای متعدد با فعالان صنفی معلمان، صدور احکام سنگین و اخراج آنان علاوه بر اینکه موجب تضییع حقوق مدنی و سیاسی آنان است، امکان پیگیری و انتقال مسالمت آمیز و مستقل و مسئولانه ی مطالبات آنان را میگیرد. ازاین رو آزادی هرچه زودتر فعالان صنفی و مدنی معلمان خواسته ای روشن و قانونی است که انجمن (کانون) فرهنگیان گیلان از مسئولان قوه قضاییه خواهان است.

انجمن (کانون)فرهنگیان گیلان

واگویه،  دکتر انوش دهنادی مقدم طی پیامی ضمن تبریک به پرسنل مرکز آموزشی درمانی پورسینا جهت کسب موفقیت در ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان های کشور، از زحمات تک تک آنان تقدیر بعمل آورد.
 
 
تصویر

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی متن پیام بدین شرح است:

 

کسب موفقیت در چهارمین دوره ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان ها و قرار گرفتن مرکز آموزشی درمانی  پورسینا در لیست بیمارستان های درجه یک کشور، یقینٱ مرهون  تلاشهای شبانه روزی پرسنل باتوجه به سختی کار در  شرایط کووید _19  بوده که در پیشرفت و توسعه اهداف بیمارستان پورسینا دلسوزانه تلاش کرده‌اند.

لیکن این موفقیت چشمگیر آغازی  است تا با توجه بر ظرفیت های موجود و قدرت ایمان از مشکلات پیش رو عبور کرده  و در راستای امور محوله که همانا ارائه خدمت خالصانه و درمان مراجعین و شهروندان با گشاده رویی و رعایت اصول اخلاق حرفه ای بیش از گذشته کوشا باشیم تا به جایگاه عالی برای این مرکز آموزشی و درمانی در سطح کشور نائل آییم.

 

بی شک نیروی انسانی مهمترین عامل پیروزی و موفقیت در هر زمینه ای است و باید قدردان زحمات تمامی این عزیزان بود و کسب قبولی در این آزمون نباید موجب غرور شده بلکه ابتدای راه بوده و باید اخذ رتبه عالی با نمره بالا مد نظر قرار گیرد تابتوانیم رسالت دانشگاهی خود را ایفا نماییم. همواره باید درنظر داشته باشیم که رضایتمتدی مردم یکی از ارکان و ملاک تعالی است و تا رسیدن به آن درجه باید تلاش بسیار کرد.

 

شایسته است از دکتر  ارسلان سالاری ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی گیلان که با پیگیری های دلسوزانه خود و زحماتی که در راستای نوسازی و تکمیل تجهیزات این مرکز انجام دادند و همچنین تلاش های تیم مدیریت اجرایی ،کلیه سرپرستاران، پزشکان دلسوز، پرسنل بخش پشتیبانی،داروخانه،پذیرش،صندوق،

بخش مالی و بیمه گری، رادیولوژی ، (بخش خدمات و نگهبانی)و همه کسانی که در این راه  با این مرکز آموزشی درمانی همکاری کردند تقدیر نموده و از پروردگار متعال توفیقات روز افزون را برای همگان مسئلت می نمایم.

 

دکتر انوش دهنادی مقدم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

واگویه،   گیلان صدر، مهتا صدری: در شرایطی که شنیده ها حکایت از انتصاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی طی روزهای آتی و پایان بیش از دو ماه پر آشوب سرپرستی مهدی نقوی دارد و خبرهای منتشر شده در رسانه ها نوید بهره گیری از ظرفیت گیلانی ها در مدیریت این  سازمان مهم را میدهد، عده ای انگشت شمار که به نظر میرسد منافعشان در آشوب و حاشیه سازی تعریف شده،  این بار‌ با بهانه کردن مسئله راه آهن با یک خط خبری لو رفته و با هدف ابقای سرپرست فعلی سازمان و تحت فشار قرار دادن مقامات و ایجاد جو روانی، در حال خط و نشان کشیدن برای شخص رییس جمهور، معاون رییس جمهور و مهندس مومنی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد هستند.

این افراد که در دو ماهه اخیر شنیده شده برخی از آنها با پول پاشی به بعضی رسانه ها، برخی دیگر با بی انگیزه کردن سرمایه های انسانی شایسته و متخصص گیلان، توسل به اتهام زنی اخلاقی به زنان منتقد خبرنگار، تخریب برخی مدیران خوش نام و پاکدست بومی گیلان که بعنوان گزینه ریاست سازمان منطقه آزاد انزلی معرفی شده اند و…برای بقا و حفظ منافع خود از هیچ گونه تهمت و تخریبی فرو گذار نکرده اند، اخیرا  تا این حد جسور شده اند که  برای رییس جمهور و معاونینش نیز خط و نشان می کشند، تا جایی که این خط و نشان کشیدن ها در حافظه مردم،  یادآور رفتار دور از شان و انحرافی محمود احمدی نژاد،  رئیس دولت های نهم و دهم بوده است. رئیس جمهوری که گفته میشود سرپرست موقت این سازمان، مهدی نقوی از گذشته و بواسطه نوع شغل سابقش نزدیکی زیادی  به وی و برخی وزیرانش داشته است.

موضوع محوری که در مطالب مشابه و همزمان انتشار یافته در چندین پایگاه خبری که براساس شنیده ها و شواهد خط و ربط های مشخصی با برخی مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی دارند، مطرح شده، مسئله از دست رفتن فرصت اتمام پروژه راه آهن رشت_کاسپین با تغییر سرپرست فعلی این سازمان است.

ادعایی آن چنان مضحک و خنده دار که نشان از ناآگاهی نویسنده واحد مطالب مذکور دارد و بعید به نظر میرسد در نظر تصمیم گیران در خصوص این سازمان کوچکترین تغییری ایجاد کند زیرا؛ براساس قانون و ماموریت ابلاغی، مسئول اجرای پروژه راه آهن رشت-کاسپین، وزرات راه و شهرسازی است  و رییس جمهور نیز در مراسم افتتاح پروژه های منطقه آزاد ، وزارت راه و استاندار گیلان را مسئول پیگیری این پروژه عنوان کرده است و گزارش ها حاکی از آن است که شخص وزیر راه با حمایت دکتر نوبخت به جد پیگیر اتصال راه آهن رشت-کاسپین است.

حال سوال اینجاست که چگونه سرپرست فعلی منطقه آزاد انزلی ( این ادعا در متن خبر پورتال این سازمان با عنوان: “با افزایش عملیات اجرایی و پیگیری های سازمان ظرف دو ماهه گذشته محقق شد: افزایش ۱۰۰ درصدی عملیات اجرایی راه آهن رشت به منطقه آزاد انزلی ” منتشر شده است.) سعی در القای این موضوع به اذهان دارد که با مدیریت دو ماهه ایشان این پیشرفت حاصل شده است؟ وی با استفاده از چه فرمولی با ارائه این آمار به نفع خود مدعی شده که  توانسته در طی دوماه به اندازه همه افراد دخیل در پیشرفت این پروژه، از جمله دکتر نوبخت ، استاندار گیلان و وزیر راه، موجب پیشرفت پروژه راه آهن شود؟

این ادعا همانطور که پیشتر نیز گفته شد؛ برای مردم گیلان یادآور رفتار عوامفریبانه محمود احمدی نژاد، رییس جمهور محبوب سرپرست موقت این سازمان است و ضرورت دارد وزارت راه، پیگیری جدی در خصوص صحت آمار و ارقام ارائه شده انجام دهد اما آیا چنین اظهاراتی فارغ از مضحک بودن آن، توهین به همه کسانی نیست که با زحمات شبانه روزی پروژه راه_آهن این استان را در شرایط حساس کشور به چنین نقطه ای  رسانده اند؟

حال به نظر میرسد ضروریست به سرپرست موقت منطقه آزاد انزلی تذکر داده شود که دور از انصاف است پروژه ای که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت در چنین شرایط تحریمی برای آن تامین اعتبار می کنند را بازیچه اهداف سیاسی خود کند.

واگویه،  به نقل از گیلان صدر: مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب مدیرعامل آزاد منطقه انزلی گفت: عزم دولت باید بر این باشد که در ابتدا فردی متخصص در این مجموعه انتخاب شود و دوم اینکه بومی باشد چرا که شناخت و آگاهی نسبت به این منطقه دارد.

وی تاکید کرد: منطقه آزاد انزلی، منطقه‌ای بسیار مهم است که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است لذا فردی متخصص برای مدیرعاملی این منطقه بسیار ‌حائز اهمیت است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: این فرد متخصص اگر بومی گیلان باشد، می‌تواند به پویایی و پیشرفت منطقه کمک فراوانی کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم دولت در این خصوص تصمیمات لازم و درست را هرچه سریع تر اتخاذ کند.

واگویه، به نقل از گیلان صدر: غلامرضا مرحبا، نماینده مردم شریف آستارا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مورد شرایط مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: امیدوار هستیم که رئیس‌جمهور بهترین گزینه را برای منطقه آزاد انزلی انتخاب کند چرا که این منطقه بسیار مهم و حساس است.

وی ادامه داد: بنده در مورد این که چه کسی باید انتخاب شود فعلا اظهار نظری نمیکنم اما بومی بودن و شناخت منطقه نیز موجب حل مشکلات این منطقه خواهد شد که تاثیرگذار است.

مرحبا تاکید کرد: انتخاب گزینه صحیح و درست، بهترین گزینه برای این منطقه خواهد بود که موجب خیر و پیشرفت منطقه آزاد انزلی خواهد شد.

واگویه،  محمد حسن عاقل منش عضو پنجمین دوره شورای اسلامی رشت با حضور در فرمانداری شهرستان رشت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی رشت ثبت نام کرد.
عاقل منش سابقه سه دوره حضور در شورای اسلامی رشت(بیش از ۱۳ سال) را در کارنامه کاری خود دارد که از حیث کسب رای اعتماد مردمی رکورد دار است.
وی سابقه چهار سال ریاست شورا و بیش از شش سال ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی را در سابقه خود دارد.

 

با پیگیری‌های مستمر شهرداری، بالاخره سینما انقلاب رشت پس از ۱۳ سال تعطیلی به پردیس سینمایی تبدیل می‌شود و پروانه ساخت پردیس سینمایی آن هم صادر شد.

واگویه،  به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، سینما انقلاب رشت سال‌ها است که غیرفعال شده و تلاش‌ها برای از سرگیری مجدد فعالیت آن به جایی نرسید اما سرانجام با پیگیری‌های مستمر شهرداری، بالاخره با صدور پروانه ساخت، سینما انقلاب رشت پس از ۱۳ سال تعطیلی به پردیس سینمایی تبدیل می‌شود.

 

زمانی به شهر رشت شهر اولین‌ها گفته می‌شد، و سالن‌های فعال هنر هفتم و دوستدارانی که همواره به هنرهای نمایشی و سینما علاقمند بودند، از جمله جاذبه‌های این شهر محسوب می‌شدند به طوری‌که صف‌های طولانی برای تماشای فیلم‌ها بر روی پرده‌های بزرگ سینماهای این شهر شکل گرفته و مردم از همه جا برای تماشای فیلم به رشت می‌آمدند.

 

رشت همواره مهد پرورش و بالندگی هنرمندان فعال و مشهور در عرصه هنر هفتم بوده و از سالیان دور پرده‌های نقره‌ای آن با هیاهوی تماشاگران روشن می‌شد، اما با این وجود تنها سه سینمای فعال دارد و دو سینمای آن نیز عملا تعطیل است.

 

سینما انقلاب رشت در بهترین نقطه شهر(پیاده راه فرهنگی) واقع شده و یکی از این سینماهای تعطیل محسوب می‌شود، این سینما حدود ۱۳ سال پیش به دلیل عملکرد و محیط نامناسب، آپارات آن خاموش شد و تاکنون در انتظاری مبهم برای بازگشت به روزهای اوجش قرار داشت.

 

در سال‌های گذشته ، رایزنی‌های بسیاری برای جذب سرمایه‌گذار جهت تبدیل سینما انقلاب به پردیس سینمایی صورت گرفت تا اینکه در نهایت، ساختمان متروکه سینما به سرمایه‌گذار خصوصی( علی سرتیپی) که از فعالان بنام این حوزه است، واگذار شد.

 

اما امروز و با همت مجموعه شهرداری، شهر هنرپرور رشت شاهد اتفاقی خوش برای سینما انقلاب که تلاقی هویت شهری با فرهنگ است بود به این ترتیب که نهایتا پس از گذشت ۱۳ سال تعطیلی، پروانه ساخت پردیس سینمایی به سرمایه‌گذاران سینما انقلاب اعطا شد.

 

 

* آمادگی شهرداری رشت برای حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری فرهنگی

 

 

شهردار رشت به همین مناسبت عنوان کرد: در واپسین ساعات سال ۹۹ شاهد یک اتفاق خوب و ارزشمند فرهنگی در شهر رشت مبنی بر صدور پروانه پردیس سینمایی در سینما انقلاب سابق بودیم.

 

سید محمد احمدی با بیان اینکه این اتفاق می‌تواند برای هنرمندان و فرهنگ‌دوستان رشت رویدادی خوب و مبارک باشد اضافه کرد: من از همینجا از همه کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف فرهنگی شهر رشت دارند جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورم.

 

شهردار رشت اذعان کرد: مجموعه شهرداری با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های خود برای اعتلای فرهنگ شهر رشت تلاش و کوشش می‌کند.

 

* یکی از بهترین پردیس‌های سینمایی کشور تا دو سال آینده در رشت بنا می‌شود

 

علی سرتیپی نیز ابراز داشت: خوشبختانه پس از سال‌ها امروز توانستیم با پشتکار و لطفی که شورای شهر و به ویژه شهردار رشت داشت مجوز ساخت مجتمع سینمایی تجاری را بگیریم.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در شروع سال آینده عملیات ساخت این پروژه فرهنگی در سینما انقلاب شهر رشت را آغاز کنیم.

 

سرمایه‌گذار سینما انقلاب رشت افزود: به مردم هنردوست و خوب رشت این قول را می‌دهیم که یکی از بهترین پردیس‌های سینمایی را انشالله تا دو سال آینده در میدان شهرداری رشت بنا کنیم تا مردم بتوانند از سالن‌های خوب استفاده کنند.

 

وی در پایان از تعامل خوب مجموعه مدیریت شهری و شهردار رشت تشکر و قدردانی کرد و افزود: زمینه‌های فرهنگی زیادی در استان گیلان به ویژه شهر رشت وجود دارد و سرمایه‌‌گذاران علاقمند می‌‌توانند برای اقدامات فرهنگی و ساخت سالن‌های تئاتر و کنسرت ورود کنند.

صفحه1 از483

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان