پنج شنبه, 21 اسفند 1399 ساعت 13:26

افتتاح مرکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی محله دیانتی رشت

نوشته شده توسط

واگویه،  در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) مراسم افتتاحیه مرکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی محله دیانتی شهرستان رشت به مدیریت شهناز سیروس کارشناس ارشد روانشناسی بالینی برگزار شد.
مراکز مثبت زندگی در هفته جاری برای اولین بار در کشور و بصورت همزمان شروع به فعالیت رسمی نمودند.
طرح مثبت زندگی با هدف هرچه نزدیک کردن خدمات مددکاری به مددجویان اجرا گردیده و تاکنون حدود 2/5 میلیون بازدید منزل به منزل توسط مددکاران این مراکز در کشور انجام گردیده است که به نوعی می توان گفت با اجرای این طرح مراجعه مددجویان و توانخواهان به سازمان بهزیستی را با مراجعه مددکاران با منازل ایشان ،جایگزین مینماید.
مراسم افتتاحیه مرکز مثبت زندگی کد 11926 محله دیانتی رشت ،با برنامه ریزی از طرف صاحب امتیاز مرکز مثبت زندگی شهناز سیروس و مهندس جواد رجبی و با حضور دکتر نحوی نژاد مدیر کل اداره بهزیستی استان گیلان ، برگزار شد.
از جمله حاضرین در مراسم افتتاحیه از سازمان بهزیستی ،خانم ها شادکام مدیر دفتر مدیر کل بهزیستی گیلان ،راد ،مشاور مدیر کل بهزیستی استان،مهندس منوچهری رییس فناوری بهزیستی استان، رفیعی کارشناس مراکز مثبت زندگی استان و آقای نوروزی رییس اداره بهزیستی شهرستان رشت و همچنین مهمانانی از استانداری استان گیلان دکتر قلی زاده و خانم مهندس پورجادی معاونین اداره کل امور اجتماعی استانداری گیلان ،آقایان مهندس عباسی و مهندس اعتدادی کارشناسان اداره کل امنیتی و انتظامی و اتباع استان گیلان و آقای شعبانی کارشناس هماهنگی و پیگیری و مدیر دفتر مدیر کل امنیتی و انتظامی و اتباع استان گیلان حضور داشتند .

همچنین استاد علی علیزاده چهره ورزشی ،قهرمان ملی بوکس ایران و آسیا نیز در این مراسم حضور داشت.
این مراسم با سخنرانی شهناز سیروس ،صاحب امتیاز و موسس مرکز جهت معرفی خدمات مرکز و خوش آمد گویی به مهمانان ادامه یافت و با سخنرانی دکتر نحوی نژاد و خانم مهندس پورجادی و تقدیر و تشکر از کارشناسان سازمان بهزیستی به پایان رسید.

خواندن 13 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان