دوشنبه, 22 شهریور 1400 ساعت 13:16

در دیدار استاندار گیلان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) مطرح شد؛ شتاب در تکمیل پروژه‌های زیربنایی عمرانی و طرح‌های بهداشتی درمانی گیلان

نوشته شده توسط

زارع به اجرای پروژه احداث سد مخزنی پلرود توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و پیشرفت فیزیکی حدود ۷۷ درصدی این طرح اشاره و خاطرنشان کرد: تقویت ماشین آلات و امکانات موردنیاز برای شتاب در اتمام این طرح حیاتی و نیز پروژه راه جایگزین سد پلرود، مورد انتظار است.

واگویه،   استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت که تاکید داریم با رفع هرگونه موانع، تامین منابع مالی از اعتبارات قابل دسترس ملی و استانی و نیز بهره گیری از توانمندی‌های این قرارگاه، تکمیل پروژه‌های زیربنایی عمرانی و طرح‌های بهداشتی درمانی گیلان شتاب گیرد.

ارسلان زارع در دیدار سردار هوشی سادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به روند احداث بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی جایگزین پورسینای رشت و تکمیل دانشکده پزشکی لاکان و تلاش‌های صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره و اظهار کرد: بهره‌گیری از توانمندیهای فنی، لجستیکی و مالی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) می‌تواند زمینه‌ساز تسریع اجرای پروژه‌های مذکور و برخورداری مردم فهیم گیلان از این زیرساخت‌های ضروری باشد.

وی افزود: استانداری گیلان نیز در این مقطع زمانی باتوجه شیوع ویروس کرونا، آمادگی هرگونه مساعدت در جهت رفع موانع احتمالی و تأمین منابع مالی از اعتبارات قابل دسترس ملی و استانی را دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان به اجرای پروژه احداث سد مخزنی پلرود توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و پیشرفت فیزیکی حدود ۷۷ درصدی این طرح اشاره و خاطرنشان کرد: تقویت ماشین آلات و امکانات موردنیاز برای شتاب در اتمام این طرح حیاتی و نیز پروژه راه جایگزین سد پلرود، مورد انتظار است.

شایان ذکر است در این دیدار سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان و ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان نیز حضور داشتند و در خصوص موضوعات طرح شده، مطالبی بیان داشتند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان