شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 00:00

نماینده ولی فقیه در گیلان:مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی بازخوانی شود

نوشته شده توسط

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی در جهان باید بازخوانی و به نسل های دیگر منتقل شود تا آیندگان بدانند عظمت انقلاب در دنیا چگونه حاصل شده است.

 

گیل ندا، آیت الله رسول فلاحتی جمعه شب در مراسم چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در بندرانزلی با تسلیت فرارسیدن شب ارتحال حضرت خدیجه(س) اظهار کرد: انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تا کنون همواره مغصوب دشمنان نظام و استکبار جهانی بوده و همه قدرت های جهانی تمام توان خود را برای از بین بردن این انقلاب بسیج کرده اند اما توطئه های آنان ناکام مانده و تیرهایشان به سنگ خورده است.
وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد افزود: انقلاب اسلامی خاری در چشم سلطه طلبان جهانی و خصوصا رژیم صهیونیستی شده و نسل معاصر، جوانان، دانشگاهیان و دانش آموزان ما باید بدانند چه علل و عواملی باعث شد که انقلاب به اینجا رسیده و این علل همواره باید بازخوانی شود.
آیت الله فلاحتی داشتن رهبری صالح ، مدیر ، مدبر و آگاه به نقشه های جهانی را به عنوان اولین مولفه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و از ویژگی های بنیانگذار انقلاب اسلامی دانست و گفت: رهبران بسیاری در جهان داشته و داریم ولی رهبری که ویژگی هویت و آگاهی به نقشه های دشمنان در عرصه های جهانی داشته باشد ندیده ایم .
وی با بیان اینکه بر اساس تحلیل سیاستمداران و تحلیل گران جهان رهبر معظم انقلاب در حال حاضر تمامی کشورهای اسلامی را نیز مدیریت می کند، تصریح کرد: امروز گستره انقلاب اسلامی همه جهان را فرا گرفته و دشمنان نظام ، همه مولفه های انقلاب را مورد هجمه قرار داده اند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه به فرموده رهبری برجام هسته ای و موشکی بهانه ای برای هدف قرار دادن اسلام است، خاطر نشان کرد: ملت همیشه در صحنه ، پا به رکاب و آتش به اختیار برای امام و رهبری یکی دیگر از مولفه اقتدار انقلاب اسلامی است که همواره در همه صحنه ها حضور چشمگیر داشته و ایثار و جانفشانی و تحمل آلام از سوی مردم همیشه بوده و هست.
وی با تاکید براینکه دشمنان در تلاش برای نفوذ و ویرانگری بین جوانان ، زنان و مردان، خانواده ها و دانشگاهیان هستند، متذکر شد: متاسفانه در داخل کشور اسلامی عده ای وقتی سخن از دشمن می شود می پرسند دشمن کجاست اما باید بدانند که ملت ایران همواره آگاه به امور است و همه موارد رصد می شود.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر لزوم تقویت روحیه جهادی جوانان گفت: دشمنان اسلام ، شیعیان را در جهان به عنوان آدم کش معرفی کرده اند در حالیکه گروهک های تکفیری و تروریست ها زاییده استکبار جهانی هستند و این درحالیست که رزمندگان سپاه اسلام در دوران دفاع مقدس حتی کومله های اسیر شده را نمی کشتند و در تلاش برای ارشاد آنان بر می آمدند.
آیت الله فلاحتی تاکید کرد: باید مولفه هایی را که روح انقلابی در جامعه اسلامی می دمند، احیا کنیم و علاوه بر بازخوانی عوامل اقتدار انقلاب اسلامی، این رسم را به آیندگان تحویل دهیم.

آخرین ویرایش در شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 12:02
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان