چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:32

از ۲۳ تا ۲۶ آبان؛ "ناجه" فیلمساز گیلانی را به زبان مادری ببینیم

نوشته شده توسط

واگویه ، فیلم عاشقانه "ناجه" ساخته "ابراهیم نعمتیان" فیلمساز گیلانی به زبان شیرین و طناز گیلکی از ۲۳ تا ۲۶ آبان در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت و سالن‌های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های گیلان به نمایش در می‌آید.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ابراهیم نعمتیان اظهار داشت: داستان فیلم درباره دختری است که به‌خاطر عمل جراحی بینی خواستگاری‌اش را به‌تعویق می‌اندازد؛ او از پدرش کمک می‌خواهد اما پدر مخالف است و قصد دارد برای فردای خودش قبری بخرد.

 نویسنده، تهیه کننده و کارگردان فیلم "ناجه": ابراهیم نعمتیان، مدیر تصویربرداری: محمدرضا دلشاد و بازیگران این فیلم: طاهره عموزاده، محمدرضا فتحی، فهیمه مومنی، مهدی مخبری، هانیه هجرتی و بهاره سعیدی هستند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از؛ صدابردار: جاوید حسینی، تدوین: البرز پورصیاد، موسیقی: بهرام کریمی، گریم: معصومه پایداری و طراح صحنه و لباس: بهرام طالب سربازی.

 ناجه در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ آذر از ساعت ۱۰ صبح در دو سانس و ۲۴ و ۲۶ آذر در ساعت شش عصر در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت نمایش داده می‌شود. پس از آن نیز هر دو هفته یک‌بار در سالن‌های ادارات فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان‌های استان روی پرده می‌رود.

 علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این فیلم می‌توانند به سایت هفت ساز و یا کتابفروشی‌های کتابسرای دیبا و شهر کتاب رشت مراجعه کنند.

 ابراهیم نعمتیان متولد ۱۳۵۱ در رشت، برنامه‌ساز صدا و سیما است و ساخت چندین فیلم مستند و داستانی، حضور در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی را در کارنامه هنری‌اش دارد.

 واژه "ناجه" در زبان گیلکی به دو معنای "آرزو و حسرت" به کار برده می‌شود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان