جمعه, 20 فروردين 1400 ساعت 10:51

بیانیه خانواده شهید سعید مسافر در خصوص عدم برگزاری مراسم یادبود شهید/ پیام قدردانی رییس دانشگاه علوم پزشکی

نوشته شده توسط

واگویه، متن این پیام به شرح زیر میباشد:

بسم رب الشهدا

گیلان صدر/ نظر به افزایش تعداد مبتلایان و جانباختگان کرونایی و قرمز شدن وضعیت شهر رشت، و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از مدافعان سلامت، و به تأسی از فرزند شهیدمان و دیگر شهدای مدافع حرم که برای امنیت مردم از جان شیرین خود گذشتند،جهت سلامت شما و به احترام کادر محترم درمان،علی رغم تمهیدات فراوان صورت گرفته ترجیح دادیم تا مراسم پنجمین سالگرد شهید مدافع حرم سعید مسافر را در زمانی مناسب تر برگزار کرده و به جای آن بسته های معیشتی و بهداشتی رایگان در همان زمان و مکان بین شهروندان محترم توزیع گردد. باشد که مرضی رضای الهی قرار گیرد. خانواده شهید سعید مسافر

در پی تصمیم ارزشمند خانواده شهید مسافر در خصوص عدم برگزاری مراسم یادبود،  دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی پیامی از خانواده این شهید گرانقدر قدردانی کرد.

خانواده محترم شهید مدافع حرم سعید مسافر

از اینکه به احترام کادر درمان و سلامتی مردم عزیز، از برگزاری مراسم شهید عزیزمان صرف نظر نمودید، به نمایندگی از کادر درمان استان گیلان کمال تشکر و قدردانی را دارم. این حرکت شما، نشان از بصیرت والا و ادامه راه فرزند شهیدتان در راه امنیت جامعه می باشد. این اقدام انقلابی، در اذهان عموم مردم به خصوص مجاهدان عرصه سلامت باقی خواهد ماند.
ارادتمند شما

دکتر ارسلان سالاری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان