شنبه, 07 فروردين 1400 ساعت 10:43

جولان کرونا و افزایش نگرانی مردم

نوشته شده توسط

 محمد حسین واثق کارگرنیا گفت: با افزایش حضور مسافرین در شهر رشت ، آمار ابتلا به کرونا رو به افزایش بوده و این موضوع موجب نگرانی شهروندان و كادر پزشكي مدافعين بي ادعاي سلامت شده است.

واگویه،  وی با ابراز گلایه از باز بودن مسیرهای ورودی به استان گیلان و شهر رشت افزود: ازدیاد جمعیت در بازارهای رشت، ترافیک سنگین در جاده ها و خيابانهاي شهر حاکی از حضور مسافرین از اقصی نقاط کشور در شهر رشت است و این مسئله زنگ خطری جدی در روزهای کرونایی محسوب می شود.

کارگرنیا با تاکید بر اینکه میهمان نوازی مردمان رشت همواره زبانزد بوده، گفت: میهمان نوازی مردمان رشت همواره زبانزد خاص و عام بوده و هست، اما در روزهای جولان بیماری کرونا، انتظار می رود، مسئولين با اتخاذ تدابير لازم از سفرهای غیر ضروری به این شهر جلوگيري نموده، تا موجبات نگرانی و نا امني برای مردمان این شهر فراهم نشود.

وی با اشاره به اینکه انتظار می رود پیش از بحرانی شدن وضعیت ، مسئولین چاره ای در این خصوص بیاندیشند افزود: یقینا در صورت افزایش ابتلا به کرونا ، آمار مرگ و میر نیز افزایش پیدا کرده و عليرغم همه تلاشهاي مضاعف کادر درمان، و محدوديتهايي كه مردم تحمل مي نمايند، موجب تحميل هزينه هاي سنگين به مردم در ابعاد مختلف می گردد و خدای ناکرده ممکن است خانواده های بسیاری را همچون روزهای نخست شیوع کرونا به سوگ عزیزان بنشاند.

کارگرنیا با تاکید بر اینکه کرونا یک واقعیت تلخ است گفت: در شرایطی که بسیاری از شهروندان فهیم رشت ، حتی برای انجام دید و بازدیدهای ایام نوروز ، به صورت تلفنی و مجازي با اقوام و عزیزان خود ارتباط بر قرار كرده و به منظور رعايت دستورالعملهاي کرونایی از منازل خود خارج نشده اند، حضور انبوه مسافران از دیگر شهرها قابل قبول نیست و انتظار می رود، در اين خصوص متصديان امر با جديت و قاطعيت بيشتري عمل نمايند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان