جمعه, 13 دی 1398 ساعت 13:02

دکتر رمضانپور: سردار سلیمانی مالک اشتر زمان و فرمانده قلوب ملتها

نوشته شده توسط

واگویه،  نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با ابراز تسلیت بمناسبت شهادت فرمانده سپاه قدس اظهار داشت: در کنار شجاعت، نبوغ و درایت منحصر به فرد سردار سلیمانی در میدان جنگ، مردم داری و وفاداری این شهید سرافراز به اسلام ناب محمدی، مردم، میهن و همه مستضعفان و مظلومین منطقه بود که محبوبیتی روزافزون و چهره ای کاریزما را برای ایشان در منطقه و جهان ایجاد کرده بود.

دکتر احمد رمضانپور افزود: سردار قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود و مواضع و نگاه فراجناحی و وحدت محور او شاخص مناسبی برای بصیرت محسوب می گردد که باید همگان با درکی درست رهرو این خط مشی باشند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت شهادت حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا را نشانه پیروزی این شهید بر دشمن حقیقی پس از دهه ها مبارزه با استکبار و مزدوران منطقه ای آنها دانست و تاکید کرد: قطعا جریان مقاومت در ادامه راه به تعصی از فرمانده شهید خود در این عرصه مستدام خواهد ماند.

رییس شورای اصلاح طلبان استان گیلان با اشاره به اینکه سرلشگر سلیمانی چهره ای مخلص و محبوب برای آحاد ملت ایران بود و مقام معظم رهبری نیز در سوگ یار دیرین خود سه روز عزای عمومی اعلام کرده است از تعطیلی جلسات اصلاح طلبان استان گیلان در این سه روز به احترام شهادت این سردار رشید اسلان خبر داد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان