سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 14:56

دیدار ریاست شورای اسلامی شهر رشت با سرپرست ‌سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری رشت

نوشته شده توسط

احمد رمضانپور نرگسی ریاست شورای شهر رشت با محمد محبتی سرپرست و معاونین سازمان مدیریت حمل و نقل بارو مسافر شهرداری رشت دیدار و گفتگو کرد .

واگویه،  در این دیدار ریاست شورای اسلامی شهر رشت ضمن آرزوی توفیق و موفقیت برای ریاست و پرسنل سازمان و با تاکید بر افزایش همکاری صمیمانه دو سویه بین مجموعه مدیریتی و پرسنل سازمانی گفت: سرپرست جدید سازمان نیرویی انقلابی، جوان و پرتلاش است که بطور یقین با توجه به حضور نیروهای جوان و مستعد در این سازمان، با برقراری ارتباطی دوستانه و افزایش همدلی و داشتن نقشه راه مناسب، به نتایج مطلوبی در راستای اجرای برنامه های مدون سازمان، افزایش درآمد و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان دست خواهد یافت.

احمد رمضانپور ادامه داد: امروزه در دنیا کار گروهی از مهمترین مولفه های پیشبردی در انجام امورات مختلف است که با نظم و انضباط و مشارکت می توان راندمان کاری سازمانی را به طور مطلوبی افزایش داد و باید برای هم افزایی و تمایل بیشتر افراد به انجام کار های گروهی در هر سازمان اجرایی و خدماتی در مجموعه مدیریت شهری، تلاش بیشتری نمود.

وی افزود: بهره مندی از نیروهای متخصص و توانمند داخل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر، در کنار اجرای برنامه های کوتاه و میان مدت تدوین شده و در حال اجرای این سازمان، می بایست از الویت های نقشه راه این سازمان باشد که قطعا مدیر جوان و متخصص این سازمان از این ویژگی بهره خواهد برد و با اجرای برنامه ریزی های مدون به نتایج مثمر ثمری دست خواهند یافت .

در ادامه نیز محمد محبتی به ارائه گزارش عملکرد ۲۰ روزه خود از زمان انتصاب در جایگاه سرپرست این سازمان، برنامه های آتی و در حال اجرای سازمان پرداخت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان