دوشنبه, 23 فروردين 1400 ساعت 12:26

فرافکنی سایت معاند غیربومی در پی یک مطالبه قانونی / باج خورها به بهشت نمی روند...

نوشته شده توسط

رییس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و نود و سومین جلسه علنی این شورا با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جذب حداکثری و التزام عملی مسئولین به قانون اساسی خواستار اجرای اصول این قانون در خصوص احراز صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر گردید.

واگویه،  دکتر احمد رمضانپور نرگسی با بیان این مطلب که انتخابات شاخص قابل توجه ای در تثبیت جمهوریت نظام اسلامی می باشد از جایگاه منتخب و نماینده مردم شهر به فرماندار توصیه کرد که تصمیم گیری در این مورد به نوعی حق الناس محسوب می گردد و باید کمال دقت در این مقوله رعایت گردد تا خدایی ناکرده با تضییع حقوق افراد اعتماد مردم از نظام اسلامی و انقلاب مردمی سلب نگردد چرا که همگان علی الخصوص مسئولین در ازای خون شهدا پاسخگو هستیم.

منتخب اول شورای شهر با تقدیر از زحمات نیروهای امنیتی و نظارتی در خصوص تلاش های چهل ساله در راستای ابقا و تثبیت نظام اسلامی خواستار تعامل ویژه با هیئت اجرایی در زمینه احراز صلاحیتها گردید.

سخنان ریاست شورای شهر رشت از جایی که دقیقا بر پایه مطالبات مردمی مطرح گردید بازخورد بسیار مثبتی از سوی مردم و بسیاری از مسئولین داشت و طیف های مختلف سیاسی فارغ از جناح بندی ها از رمضانپور جهت اتخاذ این موضع که نمادی از مردم سالاری مسئولین در یک انقلاب مردمی می باشد تقدیر کردند و فرماندار رشت نیز به عنوان ریاست هیئت اجرایی به همین شیوه و بنا بر قانون عملکرد مورد قبولی را در اعلام نتایج این هیئت ارائه کرد لیکن در این بین شاهد دلواپس های مغرضی بودیم که نان و معاش آنها در ایجاد تفرقه و نفاق می باشد.

به عنوان مثال و بنا بر انتظارها یکی از بنگاههای خبر پراکنی ( شما بخوانید لجن پراکنی) شمال کشور که در باج خواهی و نشر اکاذیب ید طولایی داشته و در بدنامی شهره خاص و عام است با هدف تشویش اذهان عمومی اقدام به تحریف سخنان رییس شورای شهر رشت کرده تا از این راه با ایجاد فضای تنش مانع سیر طبیعی بررسی صلاحیتهای انتخابات گردد.

قابل توجه است این تیم بزه کار، فاسد و غیر بومی در کارنامه حرفه ای خود مکررا اقدام به اعمال خلاف قانون، منافی عفت و تهدید و تجاوز به حقوق دیگران را داشته و در این خصوص بارها احکام قضایی از جمله اخراج از مناصب گذشته خود را دارند و مبادرت به این قبیل رفتارها نشانگر هویت ناروا این افراد می باشد.

به طور حتم مخاطبین و شهروندان با توجه به سبقه و عقبه کثیف این افراد و شرایط معلوم الحال اطرافیان و خانواده آنها هیچ گاه تحت تاثیر فرافکنی ها قرار نگرفته و از مواضع قانونی منتخبین محبوب خود کما فی السابق حمایت می کنند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر خط اخبار

پیاده سازی و پشتیبانی فنی وب سایت : طراحی وب سایت ، سایت ساز آسان